Uczymy!

Prowadzimy kursy zarówno dla dzieci (od 3 roku życia) jak i dla dorosłych.
Specjalizujemy się w nauczaniu języków włoskiego, angielskiego, hiszpańskiego oraz francuskiego. Organizujemy zajęcia konwersacyjne, przygotowujące do egzaminów międzynarodowych, maturalnych i gimnazjalnych oraz kursy specjalistyczne dla firm.
Od kilku lat przygotowujemy nauczycieli przedszkoli do egzaminu PTE Pearson General Level 3.
Zajęcia odbywają się w naszej siedzibie, w siedzibie Klienta lub on-line. W zależności od Państwa potrzeb.
Stosujemy dynamiczny model nauczania na zasadzie całkowitego otoczenia ucznia danym językiem przy użyciu sensoryki, zachowań sytuacyjnych, multimediów oraz ćwiczeń ruchowych. Dzięki temu uczniowie z powodzeniem zaczynają korzystać z języka, otwierają swój umysł na inną kulturę i sposób wyrażania myśli.
Na specjalne życzenia Klientów opracowujemy też szkolenia autorskie z języka branżowego charakteryzującego daną firmę.

KURSY DLA DZIECI
Nasi najmłodsi uczniowie mają też okazję uczestniczyć w cyklicznych zajęciach sportowo – językowych , w trakcie których „podróżujemy” i bawimy się po angielsku, a dwa razy w roku organizujemy wypoczynek w ferie zimowe oraz wakacje.

Grupy liczą maksymalnie do 7 osób. W trakcie roku szkolnego poza regularnymi zajęciami z języka angielskiego, najmłodsi uczestniczą w konkursach tematycznych a końcem roku prezentujemy program artystyczny w obcych językach. W bieżącym roku planujemy wymianę językową z meksykańską szkołą co będzie dodatkową motywacją dla dzieci.
Nasi nauczyciele to pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednim
wykształceniem. Zajęcia przeprowadzane są z native speakerami oraz polskimi lektorami.